Индило / Фото: zik.com.ua У понеділок суд допитає свідка, який перебував з Індилом в одній камері / Фото: zik.com.ua

Деснянський районний суд Києва переніс розгляд справи щодо обставин смерті студента Ігоря Індила на 29 липня для повторного виклику свідка.

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомила суддя Ірина Дігтяр.

Відео дня

«Оголошується перерва до 12.30 29 липня для повторного виклику свідка Анатолія Римара (затриманий, який перебував у камері разом з Індилом, – УНІАН)», – повідомила суддя.

На сьогоднішньому засіданні допитали основного свідка у справі, друга Індила Олександра Хоменка.

Як повідомляв УНІАН, Індило помер у Шевченківському райуправлінні міліції 18 травня 2010 року – дільничний міліціонер забрав Індила з одного із гуртожитків у відділення міліції, а на ранок батьків попросили забрати тіло хлопця з моргу.

Прокуратура Шевченківського району Києва порушила кримінальну справу за фактом перевищення службових повноважень працівниками райуправління міліції. Пізніше справа була передана на розслідування до прокуратури столиці. У прокуратурі заявили, що смерть студента стала наслідком службової недбалості і перевищення повноважень з боку двох працівників правоохоронних органів.

5 січня 2012 року Деснянський райсуд засудив дільничного Приходька, обвинувачуваного у причетності до загибелі Індила, до 5 років позбавлення волі з відтермінуванням відбування покарання на два роки.

Перед цим суд закрив кримінальну справу стосовно ще одного підсудного – старшого інспектора Шевченківського райуправління міліції Сергія Коваленка. Цю справу за ч. 1 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України було закрито на підставі акту амністії.

12 січня 2012 року адвокат батьків Індила подав скаргу в Апеляційний суд Києва на рішення Деснянського райсуду про умовне засудження колишнього співробітника міліції, який обвинувачувався у причетності до смерті студента.

15 травня цього року Апеляційний суд задовольнив апеляційну скаргу і направив на новий судовий розгляд кримінальну справу за фактом смерті Індила.

18 липня Деснянський райсуд Києва розпочав розгляд по суті цієї кримінальної справи.