2 квітня у Києві зафіксували аж 4 погодних рекордифото УНІАН

У Києві третій день поспіль фіксують метеорологічні рекорди. Зокрема, 2 квітня тепло у столиці встановило три рекорди, а швидкість вітру побила рекордне значення шестирічної давності.

За даними спостережень метеостанції Центральної геофізичної обсерваторії імені Бориса Срезневського, мінімальна температура повітря у столиці виявилась найтеплішою для цього дня, адже вона не опустилася нижче 12,1°С. Попереднє рекордне значення 1951 року перевищено на 2,4°С. 

Також температура підвищилася до 26,9°С, що на 3,8°С вище попереднього рекордного показника 2017 року.

Відео дня

За даними синоптиків, середньодобова температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цього дня і склала 16,4°С, що перевищило попередній рекордний показник 1990 та 2017 років на 2,4°С, а кліматичну норму – на 9,9°С. 

Також 2 квітня у Києві максимальна швидкість вітру досягла рекордних 19 м/с   (68 км/год), що перевищило на 1 м/с попереднє максимальне значення для цього дня, зареєстроване у 2018 році.

Негода у Києві - деталі

2 квітня Київ наприла потужна пилова буря. У місті здійнявся сильний вітер, який валив дерева та ніс по вулицях пил. Людям рекомендували закрити вікна та обмежити час перебування на вулиці. 

Сьогодні у столиці також очікуються сильні пориви вітру до 15-20 м/с, через що оглошено І рівень небезпечності.

Вас також можуть зацікавити новини: