Липень в Україні буде теплішим, ніж зазвичай / фото Erik Karits / Pixabay

Цього року липень в Україні буде теплішим за норму. Про це повідомляє Український гідрометцентр.

"Середня місячна температура повітря передбачається 20-26°, в Карпатах 16-18°, що на 1,5-2° вище за норму", - повідомляють синоптики.

Щодо опадів, то їх за місяць випаде 37-95 мм, а в Карпатах, на Прикарпатті та у Рівненській області місцями буде 101-170 мм, що в межах норми.

Відео дня

Яка погода в Україні очікується найближчим часом - прогноз

Синоптик Українського гідрометцентру Діана Кривобок в коментарі Погода УНІАН поділилася прогнозом погоди на останній тиждень червня. Вона зазначила, що в більшості регіонів очікується суха і сонячна погода. Проте у вівторок, 25 червня на Лівобережжі, п 26 та 27 чеврн у карпатському регіоні очікуються короткочасні дощі та грози.

Нічні температури в ці дні будуть коливатися між +12° і +17°, на півдні - від +18° до +21°. Денна температура складе від +22° до +27°, а на півдні та заході досягне +30°.

На початку липня, за прогнозом Діани Кривобок, в основному погода залишатиметься незмінною. Можливі короткочасні дощі, які принесуть трохи прохолоди. Але загалом температура залишиться такою ж, пояснила експертка, додавши, що найтепліше буде на півдні.

Вас також можуть зацікавити новини: