Синоптик зробила прогноз погоди на 8 серпня / фото ua.depositphotos.com

Понеділок, 8 серпня, принесе в Україну строкату погоду. Температура повітря у різних регіонах коливатиметься від +12 до +35 градусів.

Такий прогноз погоди на початок тижня зробила синоптик Наталка Діденко.

Погода 8 серпня: температура повітря

Синоптик зазначила, що у південній частині України очікується +30… +35 градусів, у західних областях – від +20 до +25 градусів, а у Карпатах подекуди буде +12…+18 градусів.

Відео дня

"Тепліше традиційно буде на Закарпатті, до +25… +27 градусів. У північних областях: на Житомирщині +24, на Київщині +25, +26, на Чернігівщині +28, на Сумщині +28… +30 градусів. У центральній частині: на Вінниччині +24, на Дніпропетровщині +33, на Полтавщині, Черкащині +31, у Кропивницькому з районами +32 градуси. На сході України +30+34 градуси", – спрогнозувала Діденко.

Погода 8 серпня: опади та вітер

Синоптик вказала, що дощі з грозами можливі на Сумщині, в Карпатах, ввечері ще й на Полтавщині та Черкащині. На більші частині території України буде сухо.

Вітер 8 серпня буде в Україні північно-східний, помірний.

Погода у Києві 8 серпня

У Києві понеділок очікується свіжішим за неділю. Температура повітря коливатиметься поблизу до +26 градусів, зазначила синоптик. Опади малоймовірні, можливо, невеликий пройде вночі або вранці.

Вас також можуть зацікавити новини: