На вихідних в Україні буде сухо / фото Mabel Amber, who will one day з сайту Pixabay

Найближчими вихідними погода в Україні буде не дуже теплою. По всій країні стовпчики термометрів покажуть +6°...+9°, проте наприкінці тижня прийде потепління - температура на заході та півдні підніметься до +9°...+12°. Опадів в Україні 18 і 19 березня не очікується, лише в неділю на сході місцями можуть пройти дощі. Про це повідомляє Погода УНІАН

Згідно з прогнозом, в Києві в суботу буде невелика хмарність, температура повітря вночі +1°, вдень +6°. У неділю вночі очікується 0°, а вдень +9°, ясно і безхмарно.

У Львові в суботу вночі -2°, вдень +8°, практично безхмарно. У неділю вночі -1°, вдень +11°, невелика хмарність.

Відео дня

У Луцьку в суботу вночі -2°, вдень +8°, невелика хмарність. У неділю - невелика хмарність, вночі 0°, вдень +11°.

У Вінниці в суботу буде хмарно з проясненнями. Температура повітря +1°...+7°. У неділю температура буде 0°...+10°, невелика хмарність.

У суботу в Одесі буде похмуро, суцільна хмарність, температура вночі +5°, вдень +9°. У неділю - невелика хмарність, +5°...+10°.

У Харкові в суботу температура вночі складе +2°, вдень +7°, похмуро, суцільна хмарність. У неділю стовпчики термометрів покажуть +3°...+6°, похмуро, суцільна хмарність.

У Дніпрі в суботу - похмуро, суцільна хмарність, температура вночі +4°, вдень +8°. У неділю температура становитиме +3°...+8°, похмуро, суцільна хмарність.

У Сімферополі в суботу-похмуро, суцільна хмарність, +4°...+9°. У неділю - похмуро, суцільна хмарність, +3°...+9°.

Жителів Маріуполя в суботу очікує похмура погода, температура вночі +6°, вдень +11°. У неділю вночі очікується +5°, вдень +11°, похмуро, суцільна хмарність.

У Краматорську в суботу буде похмуро, суцільна хмарність. Температура вночі +4°, вдень +7°. У неділю буде похмуро, суцільна хмарність, вночі +4°, вдень +7°.

У Сєвєродонецьку завтра буде похмуро, суцільна хмарність, температура вночі +4°, вдень +6°. У неділю - похмуро, суцільна хмарність, температура становитиме +3°, вдень +7°, невеликий дощ.

18 березня в Україні буде сухо і не дуже тепло / фото УНІАН
19 березня в Україні почне теплішати / фото УНІАН

Погода на курортах України

У Буковелі в суботу буде ясно і безхмарно, температура вночі -10°, вдень до +2°. У неділю вночі температура становитиме -8°, вдень стовпчики термометрів покажуть +6°, хмарно з проясненнями.

У Моршині на Львівщині в суботу буде ясно і безхмарно, вночі -3°, вдень +8°. У неділю - ясно і безхмарно. Температура становитиме -3° вночі та вдень +12°.

У Трускавці в суботу буде ясно і безхмарно, температура до +6°. У неділю - ясно і безхмарно, температура -3°...+11°.

У Сваляві завтра очікується сна і безхмарна погода, до +8°. У неділю - практично безхмарно, +2°...+9°.

У Затоці в суботу-похмуро, суцільна хмарність, вночі +4°, вдень +9°. У неділю - похмуро, суцільна хмарність, температура +5°...+11°.

У Бердянську в суботу буде похмуро, температура +7°...+11°. У неділю - похмуро, суцільна хмарність, температура +5°...+12°.

Вас також можуть зацікавити новини: