Очікуються дощі й грози / фото Daniel Borker, Pixabay

У неділю на півночі та заході України істотно похолоднішає. Там температура впаде до +14...+22 градусів. Як прогнозує синоптик Наталка Діденко, свіжа повітряна маса охопить значну частину країни.

У своєму Facebook синоптик повідомила, що 11 червня температура повітря на решті території становитиме +20...+25 градусів. А спекотно, до +28 градусів, буде в Одеській області, у степовій частині Криму та подекуди в Приазовʼї.

Крім того, у неділю прогнозується сильний східний та північно-східний вітер. Практично повсюди - періодичні дощі з грозами. Сухо вдень може бути лише в центрі та на північному заході України.

Відео дня

"У Києві неділя буде холодною, близько +18...+19 градусів, вітряною та з грозовим дощем. Зверніть увагу!" - попередила Діденко.

Коли у червні 2023 буде спека в Києві

Як повідомляли синоптики погодного ресурсу Wisemeteo, у третій декаді червня 2023 року в українській столиці буде спекотно, максимальна температура досягне +35 градусів тепла. 

25 червня очікується пік спеки, а далі на нас чекає зниження температури до +23...+ 25 градусів. Також 25, 27 і 28-го числа прогнозуються дощі.

Вас також можуть зацікавити новини: