Яка погода очікується до кінця 20220-го? / фото Henri Sellier, Pixabay

В Укргідрометцентрі заспокоюють: чекати суворої зими з тріскучими морозами не варто. Та й сніг по всій країні очікується лише в середині грудня.

Як розповів в інтерв'ю НВ начальник відділу метеопрогнозів Укргідрометцентру Владислав Білик, температура у листопаді-грудні 2022-го буде в середньому вищою на 2 градуси, ніж у 2021 році.

Так, листопад очікується на 1,5−2 градуси тепліший, ніж це буває зазвичай. А температура в останній місяць осені сягатиме інколи й +15 градусів. Так, до 7-го числа погода буде сонячною, вночі очікується +3...+8 градусів.

Відео дня

Білик прогнозує перші заморозки та сніг у листопаді, проте опади будуть нестійкими.

"Снігу по країні варто чекати в середині грудня. У листопаді перший сніг буває, але нетривалий і нестійкий", ― каже синоптик.

Начальник відділу метеопрогнозів Укргідрометцентру попереджає, що зима в грудні за показниками може й не настати на півдні України.

Загальний прогноз на зиму - якою буде зима 2022-2023

Погодний сайт Wisemeteo прогнозує, що зима, як і осінь, настане досить рано - з перших чисел грудня. Погода буде схожа на торішню зиму. Снігових днів цієї зими очікується небагато. 

Найтеплішим місяцем зими буде грудень. У січні морози трохи посиляться, але сніг буде випадати рідко. У лютому температура залишиться на рівні січня, але снігових днів стане трохи більше. У найтепліший місяць зими очікується температура + 6°, а в найхолодніший буде -10°. Середня температура - приблизно 0...-2°.

Вас також можуть зацікавити новини: