Ілюстрація / REUTERS

Верховна Рада України ухвалила постанову про проведення весняної сесії Парламентської асамблеї Організації Північноатлантичного договору (№10091).

Читайте такожСтолтенберг запросив Зеленського в штаб-квартиру НАТО

Як передає кореспондент УНІАН, за це рішення з другої спроби проголосували 235 із 345 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі.

Постановою передбачається провести весняну сесію ПА НАТО у період з 22 по 25 травня 2020 року в м. Києві.

Документом передбачається утворити Організаційний комітет з підготовки і проведення весняної сесії ПА НАТО. Головою Організаційного комітету призначається голова Верховної Ради України.

Постановою затверджується склад Організаційного комітету, згідно з переліком посад, та надаються повноваження голові Організаційного комітету, у разі потреби, вносити зміни до складу комітету.

Організаційний комітет у двотижневий строк має затвердити план заходів з підготовки і проведення весняної сесії ПА НАТО.

Крім того, Кабінет міністрів України у двотижневий строк має визначитися щодо участі відповідних міністерств та інших центральних органів виконавчої влади у підготовці і проведенні весняної сесії ПА НАТО та забезпечити своєчасне фінансування передбачених у кошторисі ВР на 2020 рік видатків на проведення цієї сесії.

Як зазначається в додатку до постанови, до складу Організаційного комітету з підготовки і проведення весняної сесії ПА НАТО входять голова ВР - голова Організаційного комітету; віце-прем'єр-міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України - перший заступник голови Організаційного комітету; голова Комітету ВР з питань європейської інтеграції - заступник голови Організаційного комітету; голова Комітету ВР у закордонних справах - заступник голови Організаційного комітету.

Також до складу Організаційного комітету входить народний депутат України, який є головою Постійної делегації Верховної Ради України у Парламентській асамблеї НАТО, і народні депутати - заступники голови Постійної делегації ВР у ПА Організації Північноатлантичного договору; народні депутати - члени Постійної делегації ВР у ПА НАТО та керівник Апарату ВР.

Крім того, до складу Організаційного комітету входять перші заступники міністра внутрішніх справ, міністра культури, міністра охорони здоров'я, міністра транспорту та зв'язку, міністра фінансів; перший заступник голови Київської міської державної адміністрації; голова Державної митної служби України; голова Державної прикордонної служби України.

Також до складу Організаційного комітету входять голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України, начальник Управління державної охорони, заступник міністра закордонних справ, заступник міністра оборони та заступник голови Служби безпеки України.