этот материал доступен на русском

У партій Ляшка і Гриценка конфіскують частину внесків на півмільйона гривень

17:50, 14 серпня 2019
Політика
760 0
Порушення порядку надання внесків НАЗК знайшло у звітах обох політичних сил / фото: УНІАН

Національне агентство з питань запобігання корупції конфіскує до держбюджету 448 тис. гривень внесків партій Олега Ляшка та Анатолія Гриценка через виявлені правопорушення у їхніх звітах.

Про це інформує прес-служба НАЗК.

Матеріали НАЗК щодо виявлених правопорушень у порядку надання внесків підтримали Херсонський і Вінницький міські суди.

Читайте такожНАЗК виявило недостовірну інформацію у деклараціях Кононенка і Філатова

Судді, зокрема, визнали винними в адміністративному порушенні кількох фізичних осіб, які перераховували внески для політичних сил Ляшка і Гриценка.

Згідно з постановою, на користь держави конфіскують 198 тис. гривень внесків "Радикальної партії" і 250 тис. гривень – "Громадянської позиції".

Як повідомляв УНІАН, Яків Смолій у деклараціях за 2015, 2016 та 2017 роки вніс недостовірні дані на суму понад 18,3 мільйонів гривень. Як встановило НАЗК, Смолій зазначив недостовірні відомості щодо вартості на дату набуття у власність частки трьох нежилих приміщень, доходу, нарахованого йому та дружині у вигляді процентів, не зазначив відомості стосовно наявності у дружини корпоративних прав. Крім того, не відобразив інформацію про низку земельних ділянок, які належать йому на праві власності, та кошти, розміщені ним та дружиною на банківських рахунках.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter