Середа,
20 вересня 2017
Наші спільноти

Слідом за РФ санкції проти Туреччини вводить маріонеткова Абхазія

Влада самопроголошеної Республіки Абхазія, що діє на території, яку Грузія вважає окупованою Росією, вирішили ввести ряд обмежувальних заходів стосовно Туреччини та її громадян.

panoramio.com
Фактична влада Абхазії вводить санкції проти Туреччини / panoramio.com

Про це йдеться у розпорядженні прем'єр-міністра самопроголошеної республіки Артура Міквабія від 11 січня.

У тексті документа прямо сказано, що рішення прийняте з метою реалізації договору з Росією про союзництво і стратегічне партнерство, що передбачає "проведення скоординованої зовнішньої політики Республіки Абхазія і Російської Федерації".

МЗС назвало візит прем'єра Абхазії до Криму "міжсобойчиком" лідерів невизнаних утворень

Зокрема, сепаратистський уряд ініціював посилення контролю за "взаємодією державних установ, організацій та підприємств Республіки Абхазія з організаціями, що знаходяться під юрисдикцією Турецької Республіки та/або організаціями, організаціями контрольованими громадянами Турецької Республіки".

Також фактична влада Абхазії збирається виробити тимчасові обмежувальні заходи щодо імпорту окремих видів товарів походженням з Туреччини.

Путін назвав санкції "нерозумними і шкідливими"

Крім того, передбачено вжити заходи щодо недопущення участі турецьких і контрольованих громадянами Туреччини організацій у реалізації інвестиційної програми сприяння соціально-економічному розвитку Абхазії на 2015-2017 роки, а також посилення контролю за діяльністю на території Абхазії некомерційних організацій, заснованих або таких, що перебувають під управлінням громадян Туреччини або під юрисдикцією цієї країни.

В Росії почали знищувати турецькі мандарини

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку