Вівторок,
24 жовтня 2017
Наші спільноти

"Женева плюс": президент хоче бачити Крим пріоритетом у порядку денному країн-партнерів

"Для того, щоб створити майданчик, формат, де ми це повинні обговорювати, Україна подала абсолютно чіткі і прозорі пропозиції - там повинні бути ЄС, США, долучитися до цього повинні країни-гаранти Будапештського меморандуму", - президент.

Фото УНИАН
Порошенко розповів про формат «Женева плюс» / Фото УНІАН

Крим має залишатися в перших пунктах порядку денного країн-партнерів України. 

Таку думку президент України Петро Порошенко висловив сьогодні в інтерв’ю українським телеканалам.

«Крим має залишатися в перших пунктах порядку денного наших країн-партнерів, тут зроблено буквально за останні дні декілька проривних ключових речей», - заявив він. 

Деокупація Криму: Порошенко анонсував через два тижні низку судових ініціатив

«Для того, щоб створити майданчик, формат, де ми це маємо обговорювати, Україна надала абсолютно чіткі та прозорі пропозиції - там мають бути ЄС, США, залучитися до цього повинні країни-гаранти Будапештського меморандуму. Назвати цей формат можна «Женева плюс» і негайно розпочати консультації про організацію такого процесу як звільнення незаконно заарештованих і взагалі забезпечення дотримання прав кримськотатарського народу, і розробку «дорожньої карти» з деокупації Криму, яка буде передбачати величезну кількість кроків, починаючи від забезпечення міжнародного тиску (на Росію - УНІАН), чітку програму дій щодо санкцій і завершуючи судовими процесами», - зазначив президент.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку