Неділя,
22 жовтня 2017
Наші спільноти

"Партійна диктатура" у дії: 11 кандидатів у депутати Ради виключили із виборчого списку "Самопомочі"

Центральна виборча комісія виключила з виборчого списку партії "Об’єднання "Самопоміч" 11 кандидатів у депутати на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року.

Самопомич / Фото УНИАН
ЦВК виключила з виборчого списку "Об’єднання "Самопоміч" 11 кандидатів у депутати / Фото УНІАН

Як повідомили УНІАН у Відділі взаємодії із ЗМІ Секретаріату ЦВК, відповідне рішення ухвалено на сьогоднішньому засіданні Центрвиборчкому, яке провів голова комісії Михайло Охендовський.

"Самопоміч" не бере участі у переговорах щодо нового уряду – Луценко

Зазначається, що до ЦВК надійшли витяг із протоколу VIII з’їзду політичної партії "Обʼєднання "Самопоміч" та рішення зазначеного з’їзду цієї партії про виключення кандидатів у народні депутати України в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року Гаркуши В.П., Ялового А.І., Банаха І.Р., Кузьменка О.В., Шпака Г.В., Толкачова О.А., Шкільняка В.П., Солодовнікова Р.Є., Тара Ю.П., Міщенка В.В., Качура І.В. з виборчого списку Політичної партії "Обʼєднання "Самопоміч".

Відтак, ЦВК розглянула вказані документи і виключила з виборчого списку "Обʼєднання "Самопоміч" зазначених кандидатів у народні депутати, включених до нього відповідно під №№ 35, 37, 38, 39, 41, 43, 45, 48, 53, 58, 59.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку