П'ятниця,
20 жовтня 2017
Наші спільноти

Інтерпол почав розшук Едуарда Ставицького та братів Клюєвих - Аваков

Комісія з контролю за файлами Інтерполу дійшла до висновку, що здійснення міжнародного розшуку братів Андрія та Сергія Клюєвих, а також Едуарда Ставицького з використанням каналів зв’язку та інших інструментів Інтерполу відповідає Статуту і Правилам Організації.

фото: УНІАН
Інтерпол почав розшук братів Клюєвих / фото: УНІАН

Про це на своїй сторінці у Facebook написав очільник МВС Арсен Аваков.

"Міністерством внутрішніх справ України отримана інформація про завершення Комісією з контролю за файлами Інтерполу розгляду справ щодо міжнародного розшуку громадян України Клюєва Андрія, Клюєва Сергія та Ставицького Едуарда. За результатами розгляду Комісія дійшла до висновку, що здійснення міжнародного розшуку зазначених громадян з використанням каналів зв’язку та інших інструментів Інтерполу відповідає Статуту і Правилам Організації", - йдеться в повідомленні.

Ставицький та Клюєв виграли справу в суді ЄС щодо санкцій

фото: УНІАН
Інтерпол буде розшукувати Ставицього / фото: УНІАН

Зазначається, що після даного рішення Комісії, Генеральний секретаріат Інтерполу розблокував доступ до розшукових файлів Андрія Клюєва – з 30.03.2016, Сергія Клюєва – з 31.03.2016, Едуарда Ставицького – з 01.04.2016.

Брати Клюєви "вимили" з державних банків близько 800 мільйонів євро – експерт

ТРОЕ В ИНТЕРПОЛЕ: Міністерством внутрішніх справ України отримана інформація про завершення Комісією з контролю за файл...

Posted by Arsen Avakov on Monday, April 4, 2016

Раніше УНІАН повідомляв, що Інтерпол відмовляється оголошувати в розшук деяких українських високопосадовців, вбачаючи політичні мотиви з боку України. Зокрема, було відмовлено у розшуку стосовно Андрія Клюєва.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку