Вівторок,
19 вересня 2017
Наші спільноти

Порошенко: за необхідності проводити сьому хвилю мобілізації це буде зроблено якомога пізніше

Президент України Петро Порошенко заявляє, що якщо буде необхідність проводити сьому хвилю часткової мобілізації, це буде зроблено якомога пізніше.

порошенко / УНІАН
Сьому хвилю мобілізації буде проведено якомога пізніше / УНІАН

Про це він сказав в інтерв'ю українським телеканалам.

«Четверта хвиля мобілізації, яка була мобілізована понад рік тому, - я видав відповідний указ, і вони всі спрямовані зараз додому. Якщо навіть хтось там залишився, то залишились лічені дні, і ми зараз розбираємося для того, щоб ніхто не мав права затримувати тих наших героїв, воїнів, які віддали рік свого життя, захищаючи східні кордони у боротьбі проти озброєного до зубів агресора», - наголосив президент.

Порошенко назвав альтернативу новій хвилі мобілізації

«Хвиля мобілізації, яка мала компенсувати четверту хвилю, мала розпочатися 1 січня 2016 року… Те, що сьогодні більше 23 тис. українців уклали контракт на службу у Збройних силах України, дало мені можливість не оголошувати сьому хвилю мобілізації, і я роблю все можливе, щоб якщо це і буде необхідність робити, зробити це якомога пізніше", - сказав Порошенко.

Як повідомляв УНІАН раніше, за словами президента Петра Порошенка, сьома хвиля часткової мобілізації буде єдиною у 2016 році, якщо не станеться загострення на Донбасі.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку