Міноборони: Україна запропонувала чорноморським країнам НАТО посилити співпрацю

13:17, 19 липня 2016
429 0

Заступник міністра оборони України Ігор Долгов заявляє, що чорноморські країни-члени Організації Північноатлантичного договору (НАТО) розглядають пропозиції України про посилення співробітництва в морській акваторії через агресію Російської Федерації проти України.

Необходимо противодействие России, стремящейся к гегемонии в акватории моря / Фото УНІАН

Як передає кореспондент УНІАН, про це Боргів заявив на міжнародній конференції «Саміт НАТО у Варшаві - результати для України».

Читайте також"Фундаментальні розбіжності з РФ": Україна і союзники обговорили підсумки засідання Ради НАТО-Росія

Заступник міністра зазначив, що стратегія НАТО щодо регіону Чорного моря визначається тим, щоб протидіяти спробам Росії максимально закрити акваторію моря для діяльності інших країн.

«Тобто, треба розширити рамки. Для цього треба вибудовувати нові принципи співпраці», - сказав Долгов, зазначивши, що всі відомі заходи довіри і безпеки, які були досягнуті по відношенню до Чорного моря, перестали існувати після агресії Росії проти України.

«Треба все починати спочатку, і хочу віддати належне колегам з Міністерства закордонних справ України - такі базові документи і пропозиції вже розроблені і вже опрацьовуються експертами з чорноморських країн-партнерів, і насамперед країн-членів НАТО», - сказав Долгов.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter