Порошенко зустрівся з генеральним секретарем ОБСЄ

21:00, 09 вересня 2016
502 0

Президент України Петро Порошенко зустрівся у Києві з генеральним секретарем ОБСЄ Ламберто Дзанньєром.

Фото president.gov.ua

Про це повідомляє прес-служба президента.

Сторони обговорили посилення міжнародної присутності в регіоні, насамперед, шляхом розгортання озброєної поліцейської місії ОБСЄ на Донбасі.

Порошенко звернув увагу на безперервне постачання Росією військової техніки, озброєння, регулярних військ та найманців через неконтрольовану ділянку українсько-російського державного кордону. В цьому контексті ключове значення має виконання положень Мінських домовленостей щодо встановлення з боку ОБСЄ постійно діючого моніторингу над тимчасово неконтрольованою ділянкою державного кордону.

Читайте такожВ МЗС РФ спростували згоду Путіна ввести на Донбас поліцейську місію ОБСЄ

Президент України закликав максимально використати потенціал організації для припинення брутального порушення прав українських громадян на окупованих територіях. Окремо сторони обговорили питання якнайшвидшого звільнення заручників та політичних в’язнів, які незаконно утримуються в РФ і на окупованих територіях.

Генеральний секретар ОБСЄ запевнив Порошенка, що організація й надалі продовжуватиме сприяти подоланню викликів, що сьогодні стоять перед Україною.

Президент подякував представникам спеціальної моніторингової місії ОБСЄ на Донбасі, які продовжують виконувати мандат Місії, незважаючи на провокації з боку проросійських бойовиків.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter