
Як повідомляє БЕЛТА, про це заявив заступник генерального директора з маркетингу і зовнішньоекономічної діяльності "Белавіа" Ігор Чергінець.
"Крім нашої авіакомпанії, проблемою щільно займається МЗС Білорусі. З боку "Белавіа "усі необхідні умови виконано, узгоджено суму компенсації за повернення борту, вона, до речі, трохи зменшена порівняно з початковою. Питання опрацьовується і, сподіваюся, буде вирішене", - сказав він.
Чергінець додав, що "консультації з "Украерорухом" тривають, і ми очікуємо врегулювання ситуації з українською стороною".
Відзначається, що він не став називати конкретних термінів, коли українською стороною може бути виплачена сума збитку.
Як повідомляв УНІАН, 21 жовтня Служба безпеки України змусила пасажирський літак компанії "Белавіа", що вилетів з аеропорту «Київ» (Жуляни) до Мінську, повернутися до Києва. Причиною дій СБУ була присутність на борту літака громадянина Вірменії Артура Мартиросяна, прихильника антиМайдану. Підозрюваного зняли з літака і обшукали. Борт вилетів до Мінська після дозаправки, а чоловіка через кілька годин правоохоронці відпустили - він прибув до Мінська іншим авіалайнером.
Білорусь на офіційному рівні зажадала від України вибачень і грошової компенсації збитків авіакомпанії.