Міноборони про ідею Турчинова завершити АТО: будемо виконувати все, що передбачено законом

17:59, 13 червня 2017
Політика
4161

Раніше секретар РНБО Олександр Турчинов в інтерв’ю ЗМІ заявив, що в Україні потрібно завершити антитерористичну операцію і перейти до нового формату захисту країни від гібридної війни з РФ.

Турчинов вважає, що необхідно перейти до нового формату захисту країни / фото facebook.com/oleksandr.turchynov

Прес-секретар міністра оборони України Вікторія Кушнір, коментуючи заяву секретаря РНБО Олександра Турчинова про необхідність завершення антитерористичної операції на сході України і переходу до нового формату захисту України від гібридної війни, яку веде РФ, заявила що ЗСУ будуть виконуватимуть усе, що передбачено законодавством України.

Про це вона заявила у коментарі УНІАН.

«Ми керуємося законодавством України та все, що буде передбачено законодавством України Збройні сили України будуть виконувати», - заявила вона.

Читайте такожУ Генштабі ЗСУ прокоментували пропозицію Турчинова щодо завершення АТО

Як відомо, сьогодні раніше секретар РНБО Олександр Турчинов в інтерв’ю ЗМІ заявив, що в Україні потрібно завершити антитерористичну операцію і перейти до нового формату захисту країни від гібридної війни з РФ.

"Військові дії тривають на сході нашої країни вже три роки і переросли як за тривалістю, так і за масштабами формат АТО. У той же час потрібно відзначити, що антитерористична операція виконала дуже багато важливих завдань. Саме в рамках АТО ми зупинили агресора, змогли провести президентські, парламентські і місцеві вибори, а також звільнили значну частину окупованої території України ", - сказав він.

"У той же час, прийшов час перейти до нового формату захисту країни", - заявив Турчинов.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter