Прем’єр-міністр України Юлія ТИМОШЕНКО закликає Президента України Віктора ЮЩЕНКА не виводити своїх прихильників зі складу коаліції та уряду.

Як передає кореспондент УНІАН, про це вона повідомила журналістам на прес-конференції після закінчення сьогоднішнього засідання уряду.

За словами Ю.ТИМОШЕНКО, їй відомо про завдання Президента перед партією «Наша Україна», аби на суботньому з’їзді було ухвалене рішення про вихід депутатів - представників «Нашої України» з коаліції і про вихід міністрів – представників «Нашої України» зі складу уряду.

Вона сказала, що має діаметрально протилежну позицію. «Я намагаюся всіх об’єднати перед обличчям кризи. Я готова конструктивно працювати з усіма гілками влади», - сказала Ю.ТИМОШЕНКО. Вона заявила, що сьогодні в інтересах уряду і країни є максимальне об’єднання усіх політиків і політичних сил, а тим більше - Президента й уряду. За словами Ю.ТИМОШЕНКО, їй шкода, що хтось обирає іншу політику. Разом з тим прем’єр запевнила, що подібні рішення абсолютно не вплинуть на єдність, згуртованість і коаліції, і уряду.

Ю.ТИМОШЕНКО додала, що їй буде дуже шкода, якщо «Наша Україна» ухвалить подібне рішення, оскільки це, за її словами, буде проти інтересів України.

 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram