Колишній співдоповідач Моніторингового Комітету ПАРЄ Ханне СЕВЕРІНСЕН вимагає від заступника глави Адміністрації Президента Ганни ГЕРМАН вибачення за поширення недостовірної інформації щодо отримання квартири в Києві від Блоку Юлії Тимошенко.

Про це Х.СЕВЕРІНСЕН заявила у телефонному коментарі УНІАН.

"Це абсолютно недостовірне звинувачення і я вимагаю, щоб пані ГЕРМАН або підтвердила це, надавши докази, або виступила з офіційним спростуванням та вибачилась переді мною за розповсюдження такої брехні", - сказала Х.СЕВЕРІНСЕН.

Водночас колишній співдоповідач Моніторингового Комітету ПАРЄ зазначила, що під час свого перебування в Києві, щоб зекономити на витратах, зупиняється в квартирі, де живе сестра її подруги.

"Я вважаю такі звинувачення спробою заплямувати мою репутацію як колишнього співдоповідача Парламентської Асамблеї Ради Європи по Україні, а також як незалежного експерта. Крім того, я вважаю це спробою кинути тінь на чинних співдоповідачів та моніторинг Асамблеї як такий. Також доводжу до відома пані ГЕРМАН, що чинний співдоповідач Моніторингового Комітету ПАРЄ Ренате ВОЛЬВЕНД є чесним та незаангажованим професіоналом, відданим своїй справі, який робить будь-які висновки тільки після ґрунтовного вивчення ситуації та перевірки наявних фактів. Вона в Моніторинговому Комітеті ПАРЄ займається Україною вже не перший рік і є добре поінформованою про те, що діється в Україні", - підкреслила Х.СЕВЕРІНСЕН.

На її думку, така поведінка офіційних представників чинної влади свідчить про те, що попри свої офіційні заяви, влада незадоволена останньою Резолюцією ПАРЄ та дебатами про функціонування демократичних інституцій в Україні.

"Я хотіла б порадити пані ГЕРМАН не витрачати свій дорогоцінний час на поширення фальшивої інформації про мене, а сконцентрувати свої зусилля на вирішенні проблем, жорстко розкритикованих в Резолюції ПАРЄ, зокрема утисків демократичних свобод та прав людини, які відбуваються при Президентові Віктору ЯНУКОВИЧУ", - додала Х.СЕВЕРІНСЕН.

Як повідомлялося, 6 жовтня заступник глави Адміністрації Президента Г.ГЕРМАН в ефірі телеканалу "News One" звинуватила Р.ВОЛЬВЕНД і Х.СЕВЕРІНСЕН у заангажованості при оцінці ситуації в Україні.

"Треба нам українські газети видавати англійською мовою і більше мати сайтів, які перекладаються на англійську мову. І дати всі адреси пані ВОЛЬВЕНД. Вона буде краще поінформованою про те, що діється в Україні, і не буде такою заангажованою. Вона також прочитає і ті матеріали, які я читала, що начебто її колега СЕВЕРІНСЕН отримала квартиру від БЮТ в Києві, в якій вона мешкає. Це дуже цікава інформація. І я думаю, що для пані ВОЛЬВЕНД вона також буде цікавою", - сказала Г.ГЕРМАН.

 

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram