Коаліція знову пхає КС між молотом та ковадлом

16:15, 13 квітня 2007
Політика
1857 0

Знайшли чергову проблему

Депутати коаліції мають намір звернутися до Конституційного Суду з проханням роз’яснити наскільки правомірним є рішення Ради національної безпеки і оборони стосовно виділення коштів на проведення дострокових виборів до ВР з резервного фонду Держбюджету.

Про це сьогодні в інтерв’ю журналістам повідомив народний депутат, член фракції Партії регіонів Олександр СТОЯН.

Він зазначив, що сьогодні народні депутати – члени коаліції проводять збір підписів під відповідним зверненням до КС. У той же час, О.СТОЯН нагадав, що законодавством забороняється фінансувати вибори з резервного фонду держбюджету, як це пропонує Президент і РНБО.

Як повідомляв УНІАН, Рада національної безпеки і оборони 5 квітня, доручила Кабінету Міністрів до 7 квітня профінансувати з резервного фонду державного бюджету проведення позачергових парламентських виборів. 6 квітня Президент України Віктор ЮЩЕНКО підписав Указ, яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 5 квітня 2007 року «Про суспільно-політичну ситуацію та невідкладні заходи щодо забезпечення конституційних прав громадян України». Контроль за виконанням цього Указу покладено на секретаря РНБОУ Віталія ГАЙДУКА.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter