Кличко відмовляється йти до Азарова

15:39, 26 лютого 2013
Політика
2075

Фракція «УДАР» не піде на завтрашнє засідання Кабміну.

Віталій Кличко та Арсеній Яценюк

Представники фракції партії «УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка» не збираються брати участь у завтрашньому розширеному засіданні Кабінету міністрів України.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі партії.

«УДАР» не хоче брати участь у цьому» - відзначили у прес-службі.

На сайті партії відзначається, що вона не братиме участі у засіданні, тому що не погоджується із політикою уряду.

На тему: Завтра до Азарова на кабмін прийдуть небажані гості

«Уряд Миколи Азарова проігнорував неодноразові вимоги “УДАРу” та інших опозиційних сил прийти у парламент та відзвітувати про зроблене, а точніше про незроблене. І тепер, на завтрашньому засіданні кабміну урядовці збираються презентувати програму своєї подальшої діяльності», - говориться у повідомленні.

Державна програма активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки, яку уряд вирішив презентувати завтра, є переважно переліком декларацій, а не планом конкретних дій, вважають у партії.

«Більше того, сам факт її розробки у такому вигляді свідчить, що уряд М.Азарова практично визнає, що обіцяні реформи були провалені і зараз потрібно починати мало не з нуля», - вважають в партії.

Крім того, «УДАР» вимагає від прем’єр-міністра прийти у парламент і прозвітувати про три роки роботи. Водночас, у партії відзначають, що уряд після відкритого громадського обговорення мав би виробити реальну програму розвитку економіки в інтересах громадян, але він у такому форматі працювати «не вміє і не хоче», тому заслуговує відставки «через провальні результати роботи».

Як повідомляв УНІАН, сьогодні, 26 лютого, лідер фракції «Батьківщина» Арсеній Яценюк повідомив, що завтра опозиція має намір взяти участь у розширеному засіданні Кабінету міністрів України. «Ми проголошуємо те, що фракція і я як, керівник фракції, завтра йдемо на розширене засідання Кабінету міністрів зі своїм баченням розвитку країни» - сказав А. Яценюк.

Він повідомив, що опозиція вимагатиме, аби уряд «не просто почув, але й робив те, що опозиція вважає за необхідне». «Опозиція сьогодні представляє половину країни» - підкреслив А.Яценюк і додав, що це стосується як економіки, так і соціальних аспектів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter