Понеділок,
21 серпня 2017
Наші спільноти

Командир батальйону "Донбас" закликає якнайшвидше відправити батальйон у бій

Семен Семенченко звернувся до міністра внутрішніх справ і командування Нацгвардії з проханням достроково відправити підготовлені та озброєні частини в Донецьку область.

Семенченко призывает отправить батальон
Семенченко закликає відправити батальйон "Донбас" в бій / facebook.com

"Від імені добровольчого батальйону спецпризначення Нацгвардії України "Донбас" звертаємося до командування Нацгвардії та міністра внутрішніх справ України з проханням прискорити процес нашого озброєння і відправити боєготові частини в Донецьку область достроково протягом найближчих декількох днів", - пише Семенченко.

Як стверджує комбат, командування та офіцерський склад батальйону забезпечить проведення підготовки особового складу, що залишився, у встановлений термін.

Батальйон "Донбас" створює власне інформагентство на противагу російській пропаганді

"У зв'язку з наявністю вже понад 1500 резерву патріотів, охочих захищати Батьківщину у складі батальйону "Донбас", клопочемо про формування батальйону Донбас-2. У разі прийняття відповідного рішення офіцерський склад зобов'язується сформувати та підготувати його в найкоротші терміни", - пише Семенченко.

Офіцери "Донбасу" заявили про готовність відмовитися від грошового забезпечення у разі якщо ці витрати не передбачені в бюджеті.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку