Вівторок,
22 серпня 2017
Наші спільноти

Донецькі сепаратисти вимагають у провайдерів дані про користувачів

Лідери сепаратистів Донецької області вимагають від місцевих провайдерів надати реєстраційні дані своїх користувачів та інформацію про їхні дії в інтернеті.

фото REUTERS
фото REUTERS

Як йдеться у повідомленні одного з донецьких провайдерів, таким чином сепаратисти хочуть виявити своїх противників - тих, хто критикує те, що відбувається на Донбасі, і якимось чином покарати їх. Крім цього, провайдери підозрюють, що дані користувачів їм потрібні для складання списку потенційних рекрутів, яких можна "обробити" і залучити до виконання якихось завдань", передає сайт 62.ua.

Сепаратисты требуют почти всю информацию о пользователях / фото 62.ua
Сепаратисти вимагають майже всю інформацію про користувачів / фото 62.ua

У підписаному одним з лідерів сепаратистів Донецької області Денисом Пушиліним листі міститься вимога вказати практично все про дії користувачів в інтернеті: логін, адресу електронної пошти, списки контактів, дії з видалення акаунтів.

Терористи поранили 14-річного хлопця і розстріляли його сім'ю - журналіст

Від інтернет-компаній вимагають відомості про те, коли і які саме форуми та соціальні мережі відвідують користувачі, які ведуть блоги і які програми і DNS-сервери при цьому використовують.

Представник однієї з компаній-провайдерів зазначив, що така вимога порушує права користувачів і додав, що має намір бойкотувати вимоги сепаратистів.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку