/ фото REUTERS

Державний секретар Сполучених Штатів Америки Ентоні Блінкен заявляє, що реформам і боротьбі з корупцією в Україні заважає Росія, олігархи та впливові особи, які переслідують власні інтереси.

Як передає кореспондент УНІАН, про це Блінкен сказав у Києві після зустрічі з президентом України Володимиром Зеленським на спільній прес-конференції, яка транслювалася на Facebook-сторінці Офісу президента.

"Ми говорили про реформи і реформування інституцій, тому що є дуже багато різних інтересів, які виступають проти зусиль України щодо реформування та боротьби з корупцією. До них належать зовнішні сили, такі як Росія, та внутрішні сили, такі як олігархи та впливові особи, які переслідують власні вузькі інтереси нелегітимними засобами за рахунок народу України", - заявив Блінкен.

Відео дня

Держсекретар США наголосив, що боротьба з корупцією є одним з найважливіших завдань для українського народу, вирішальним для покращення життя.

Читайте такожВізит Блінкена до Києва: всі подробиці українсько-американських переговорів (онлайн-трансляція)Також Блінкен і Зеленський обговорили питання, які стосуються корпоративного управління, прозорості, цілісності та незалежності антикорупційних органів, реформу судової влади.

"Ми також підтримуємо антикорупційні реформи, тому що це дуже важливо, оскільки і корумповані сили, і Росія, яка чинить агресію, намагаються добитися однакових цілей – тобто, відібрати в українського народу те, що належить йому по праву, – його можливість використовувати свої ресурси, територію...", - сказав Блінкен.

Також він додав, що ці зовнішні та внутрішні сили є загрозою для майбутнього України.

Візит держсекретаря в Україну: про що ще говорив Блінкен