УНІАН

Понад 30 конгресменів вимагають від адміністрації Байдена збільшити поставки зброї для ЗСУ, в тому числі включити ракети класу "земля – повітря" великої дальності, винищувачі і протикорабельні ракети.

Відповідний лист є у розпорядженні CNN.

Запит законодавців також включає ракети Javelin, запаси яких в Україні закінчуються, а також безпілотники великої дальності дії, щоб Україна могла "краще переривати російські лінії постачання і протистояти російському оточенню", зокрема під час боїв на Донбасі.

Відео дня

"Ми визнаємо, що США та союзники вже надали суттєву військову допомогу у відповідь на російське вторгнення, в тому числі частину з 13,6 мільярда доларів. Проте українцям зрозуміло, що треба зробити більше, щоб виграти цю війну", - йдеться у тексті звернення.

Конгресмени звертають увагу, що Україні не вистачає винищувачів: "В Україні більш як достатньо пілотів, навчених керувати додатковими літаками, якщо вони будуть надані".

"Винищувачі також дозволили б українським силам забезпечити більш адекватний захист районів, таких як Харків і Маріуполь, де в результаті російських атак сталися багаточисельні жертви серед цивільного населення", - вказують автори листа.

Як писав УНІАН, днями Пентагон оголосив про надання військової допомоги для України ще на суму 300 мільйонів доларів, в яку ввійдуть ракетні системи з лазерним наведенням, тактичні БПЛА Switchblade, боєприпаси малого і великого калібрів, прибори нічного бачення тощо.

5 квітня стало відомо про прибуття військової допомоги від США на 800 мільйонів доларів.

Вас також можуть зацікавити новини: