В Білорусі продовжуються масові протести \ фото REUTERS

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба заявив, що позиції України та Євросоюзу щодо ситуації в Білорусі загалом співпадають.

Читайте такожБілорусь проігнорувала ноту через обшук автомобіля українського послаЯк передає кореспондент УНІАН, про це він заявив у Києві на спільній прес-конференції з віце-президентом Європейської комісії, високим представником ЄС з питань зовнішньої політики та політики безпеки Жозепом Боррелем.

«Не обійшлося без обговорення ситуації в Білорусі, і я радий, що наші позиції з цього дуже чутливого питання загалом співпадають», - заявив він.

Ситуація в Білорусі: хроніка

  • 9 серпня в Білорусі відбулися президентські вибори. За офіційними даними ЦВК, за Олександра Лукашенка проголосували 80,1% виборців, за його головного опонента Світлану Тіхановську - 10,1%.
  • Після оголошення результатів виборів країну охопили акції протестів. Силовики затримують учасників мітингів і застосовують до них силу, відкривають політично вмотивовані справи щодо опозиціонерів.
  • В Євросоюзі не визнали результати виборів і вирішили застосувати санкції проти білоруських чиновників, що відповідальні за фальсифікацію результатів голосування і застосування насильства проти незгодних.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram