этот материал доступен на русском

Таємничі сигнали в глибокому космосі можуть видавати інопланетяни - вчені

13:11, 10 січня 2019
Наука та IT
2878 0
Тринадцять спалахів були помічені за допомогою нового радіотелескопа \ nasa.gov

Читайте також"Інопланетяни нас засміють": Вчені вирішили змінити суть кілограма

Як пише Sky News, швидкі радіосплески - це спалахи радіохвиль невідомого походження довжиною в мілісекунди. Як вони генеруються, науці наразі невідомо, однак вчені мають кілька теорій, передає ТСН.

Більшість вважає, що сигнали надходять від потужних астрофізичних явищ, таких як чорні діри або занадто щільні нейтронні зірки, але інші стверджують, що вони можуть бути результатом передових технологій інопланетян.

У 2017 році професор Авід Леб з Гарвард-Смітсонівського центру астрофізики в США припустив, що ці радіосплески можуть бути витоками з інопланетних передавачів розміром з планету. Він сказав, що замість того, щоб бути призначеним для зв'язку, вони, швидше за все, будуть використовуватися для приведення в рух гігантських космічних кораблів.

Останні відкриття зробили астрономи з Канади впродовж трьох тижнів минулого літа. Тринадцять спалахів були помічені за допомогою нового радіотелескопа, який отримав назву Chime.

"Досі був відомий випадок появи таких радіспалахів. Завдяки більшій кількості ретрансляторів і джерел, доступних для вивчення, ми зможемо зрозуміти ці космічні загадки, звідки вони і що їх викликає", - розповів доктор з Університету Британської Колумбії Інгрід Стейрс.

Раніше, астрономи із Гарвардського університету, які рік спостерігали за відомим астероїдом-"сигарою", підтвердили припущення вченого Стівена Гокінга про те, що цей об'єкт могли створити інопланетяни. Інші науковці з недовірою ставляться до теорії Гарвардських вчених і називають її маячнею. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter