Вівторок,
26 вересня 2017
Наші спільноти

ВКонтакте змінює дизайн вперше за 10 років

Соціальна мережа ВКонтакте вперше кардинально змінила дизайн сайту з моменту створення у 2006 році.

Вконтакте
Вконтакте змінює дизайн

Про це повідомив операційний директор ВКонтакте Андрій Рогозов в офіційному блозі соцмережі.

"Не минуло й 10 років, як ми представляємо новий дизайн. Робота над новим дизайном велася протягом останніх півтора років", - наголошується у повідомленні.

Так, у соцмережі збільшили ширину екрану і шрифти, позбулися зайвих деталей і зробили сайт простішим для сприйняття. Крім того, з'явився додатковий простір для нових функцій.

"ВКонтакте" спростовує інформацію про зміни у стрічці новин

"Також ми оновили ліве меню: скоротили назви пунктів, додали іконки і перенесли наверх найбільш затребувані розділи — Новини та Повідомлення", - розповів Рогозов.

Також включити розумну стрічку новин стало простіше — перемикання в режим "Спочатку цікаві" розташоване одразу під цим блоком.

new.vk.comnew.vk.com
new.vk.com Також в оновленому інтерфейсі помістили на одному екрані список останніх бесід і поточний відкритий чат. Непрочитані повідомлення позначаються синьою точкою, яка зникає після прочитання, а статус онлайн — зеленою. new.vk.com Позначки "Мені подобається", заявки на додавання в друзі, згадки про дні народження друзів та інші події збираються у новому розділі повідомлень. new.vk.com Крім того, фотографії в альбомах і при огляді всіх фотографій стали більшими і відображаються в красивій журнальній верстці. Фотопереглядач орієнтований горизонтально, щоб краще задіяти простір широкоформатних екранів. Коментарі відображаються праворуч від фотографії: більше не потрібно прокручувати екран вниз, щоб переглядати фотографії і одночасно бачити коментарі до них. new.vk.com ВЗазначається, що сьогодні запускають новий дизайн в тестовому режимі на обмежену аудиторію. Поступово він стане доступним для всіх. "Якщо Ви хочете спробувати новий дизайн серед перших, натисніть кнопку "Приєднатися до тестування", - підсумували в ВКонтакте.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку