У суді Дронов користується "шпаргалкою" / фото newsroom-kh

Учасник моторошної аварії в центрі Харкова Геннадій Дронов під час судового засідання користується "шпаргалкою", у якій записано, що йому потрібно говорити.

Записи водія Volkswagen Touareg помітили журналісти NewsRoom.

"У першому пункті зазначено "Шкодувати про те, що сталося", у другому - "Вибачення перед загиблими", всього в списку більше десяти пунктів, повністю списаний аркуш A4. Обвинувачений, після того, як помітив інтерес представників ЗМІ, сховав свої записи", - повідомляє журналіст.

Читайте такожСуд у справі резонансної ДТП у Харкові із шістьма жертвами перенесли
За словами адвоката обвинуваченого, список є особистими позначками Геннадія Дронова, а не заздалегідь підготовленим сценарієм виступу.

Нагадаємо, сьогодні в Київському районному суді Харкова проходить засідання, під час якого розглядається по суті справа про ДТП із шістьма загиблими на Сумській. Під час розгляду адвокат водія Volkswagen Touareg заявив клопотання з проханням випустити його підзахисного з клітки, а коли суддя відмовив йому в цьому - зажадав замінити представника Феміди. Захист Олени Зайцевої, яка перебувала за кермом Lexus, від аналогічного клопотання відмовився.

"Суддя не може обґрунтувати, чому не можна [випустити Дронова з клітки]. Тому я вважаю, що зараз відбувається нехтування нормами законів. Я бачу неефективність суду", - сказав адвокат Перепелиця.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram