
Терористи обстріляли житлові квартали Гранітного та сили АТО в Донецькому аеропорту і трьох населених пунктах: Чернухіне, Орлово-Іванівка, Новогригорівка.
Про це повідомляє прес-центр АТО у Facebook.
«Протягом дня неконтрольовані збройні формування неодноразово обстрілювали позиції українських силовиків у Донецькому аеропорту. Вели вогонь з мінометів, стрілецької зброї, поблизу об’єкта працювали снайпери», - йдеться в повідомленні.
«З мінометів обстріляли житлові квартали у Гранітному», - додає прес-центр АТО.
Читайте такожБойовики з мінометів обстріляли ТЕЦ і автовокзал в Щастя - Москаль
Напередодні «виборів», що відбудуться найближчим часом на території самопроголошених «ДНР» та «ЛНР», почастішали провокації, спрямовані на дискредитацію сил АТО. З метою ескалації конфлікту, організації бойових зіткнень бойовики вдаються до розповсюдження фейкової інформації. У прес-центрі АТО наголошують на необхідності використовувати перевірені джерела інформації.
Обстановка в Маріуполі стабільна та підконтрольна силам АТО, йдеться у повідомленні.