этот материал доступен на русском

Голова УГКЦ закликав українців зробити крок у новий рік в любові до Батьківщини і до ближніх

16:30, 31 грудня 2018
Суспільство
5663 0
Глава УГКЦ переконаний, що відзначити святковий період треба саме у любові, бо вона долає страх \ УНІАН

Предстоятель Української греко-католицької церкви Святослав закликає українців зробити крок у новий рік в любові до Батьківщини і до ближніх.

Читайте такожУГКЦ проведе благодійний різдвяний захід «Просфора з Патріархом»

Про це йдеться у привітанні Блаженнішого Святослава з Новим роком та Різдвом, оприлюдненому Департаментом інформації УГКЦ.

«Перебуваючи на порозі 2019 року, входячи в цей Новий рік та новий час, ми відчуваємо певну тривогу. Адже увесь світ переживає тривогу. Ми бачимо, як Європа перебуває в стані неспокою, а весь світ відчуває, що перед нами може бути період нестабільності. Зрештою, все нове викликає тривогу і природний страх. Тому я закликаю вас зробити крок у майбутнє в любові до Бога, до своєї Батьківщини і до своїх ближніх», - зазначив він.

Глава УГКЦ переконаний, що відзначити святковий період треба саме у любові, бо вона долає страх. «Апостол Йоан зазначає: «Там, де є любов, немає страху». Любов усуває страх. Давайте у цій любові, яку Господь, народжуючись у таїнстві Різдва, відкриває і дарує нам, зробимо крок у Новий рік. У любові, яка навчить нас не боятися, а перемагати, у любові, яка буде силою, щоб розвивати й будувати нове краще життя!» – наголосив він.

«Нехай Божа любов супроводжує нас у Новому році й буде нашим благословенням. «Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина свого Єдинородного, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне», – написано в Євангелії. Нехай ці слова будуть новорічним вітанням, з яким ми увійдемо у Новий 2019 рік! З Новим роком і Різдвом Христовим!» – зазначив глава УГКЦ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Теги: #УГКЦ