У Києві розстріляли основного свідка у справі "діамантових прокурорів" \ фото kyiv.npu.gov.ua

У Києві вбито головного свідка у справі "діамантових прокурорів", власника ювелірного заводу Сергія Кисельова.

Читайте такожРозстріляний у Mercedes в Києві чоловік був пов'язаний зі справою "діамантових" прокурорів - ЗМІ

Про це повідомляє в соцмережі екс-заступник гепрокурора Давид Сакварелідзе, який займався розслідуванням справи. "Убитий Кисельов, людина яка упізнала свої діаманти (колишній власник заводу ювелірних виробів) в гучній справі "діамантових прокурорів"", - так він прокоментував новину про вбивство чоловіка сьогодні в Києві.

"Убитий Кисельов раніше розповідав, як з його заводу разом з діамантами, знайденими під час обшуку у заступника прокурора Київської області Корнійца, так само пропало кілька млн USD і десяток кг золота. У свідченнях називав прізвища тодішнього заступника генпрокурора і заступника міністра МВС. Так само розповів, що в обмін на те, щоб забути за вкрадені під час обшуку готівку й золото, справу по ньому закриють. Тоді так і сталося", - пише Сакварелідзе.

Екс-заступник генпрокурора Віталій Касько в коментарі Українській правді розповів, що Кисельов є потерпілим у справі "діамантових прокурорів". "У 2010 році у Кисельова правоохоронці провели обшуки і вилучили дорогоцінності. Згодом ці дорогоцінності "загубилися", – сказав Касько.

За його словами,  Кисельов упізнав свої діаманти у прокурора Корнійця і з цього приводу давав свідчення до прокуратури.

Водночас Касько не зміг ні підтвердити, ні спростувати факт убивства бізнесмена. "Я знаю цю інформацію лише від журналістів, які мені говорили, що на місці знайдені його документи і номери автомобіля зареєстровані на Кисельова", – додав Касько.

У свою чергу джерело видання в МВС підтверджує, що вбитий в Дніпровському районі Києва чоловік - Кисельов.

Як повідомляв УНІАН, кримінальна справа "діамантових прокурорів" стосується першого заступника начальника Головного слідчого управління Генпрокуратури Володимира Шапакіна і заступника прокурора Київської області Олександра Корнійця, яких затримали у липні 2015 року за підозрою в отриманні 3 млн грн хабара.

В результаті обшуку у них вдома і на роботі були вилучені гроші на загальну суму близько $500 тис., а також коштовності та зброю.

У лютому 2017 року колишній перший заступник голови СБУ Віктор Трепак заявляв, що в СБУ зачистили всіх, хто займався "діамантовими прокурорами".

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram