этот материал доступен на русском

Вовкулака зі стрілами: для ССО затвердили нову символіку (фото)

17:37, 08 серпня 2019
Суспільство
2100 0
Нарукавний знак має вигляд темно-сірого геральдичного щита. / Twitter - Viktor Muzhenko

Начальником Генерального штабу – головнокомандувачем ЗС України затверджено нарукавний знак Командування Сил спеціальних операцій ЗС України.

Про це повідомляє прес-служба Командування ССО.

Нарукавний знак до парадного, парадно-вихідного та повсякденного однострою Командування ССО має вигляд темно-сірого геральдичного щита.

Читайте такожКомандувач ССО: екіпіровка нашого бійця коштує $15 тисяч, американського – до $100 тисяч

«Срібна голова Вовкулаки із золотими очима - уособлює керівну, тобто "головну" структуру ССО. В пащі вовк тримає дві стріли, що є символом ворога. Одна стріла зламана, це знищений ворог. Ціла стріла в іклах - нейтралізований ворог. Тобто Голова ССО вирішує, який ворог знищується, який нейтралізується. Стріли - є небезпечною, блискавичною небезпекою, що знищена. За легендою, козаки-характерники, що могли обертатися на вовків, могли ловити руками або відбивати стріли», - пояснили у відомстві.

Окрім того, на знаку розміщено золотий стилізований двозуб покровителя ССО - князя Святослава Хороброго.

«Компонування елементів нарукавного знаку символізує спадковість бойових традицій від воїнів часів князя Святослава Хороброго і козаків – характерників до сьогодення, а також цілеспрямованість, наполегливість та рішучість під час виконання завдань з керівництва підпорядкованими військовими підрозділами ССО ЗС України», - йдеться у повідомленні.

фото: Командування ССО
фото: Командування ССО

Начальник Генштабу Віктор Муженко затвердив нову символіку бойових бригад Сухопутних військ Збройних сил України (ЗСУ).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter