Екс-посадовець у період з 2009 по 2017 рік привласнив понад 4 мільйонів гривень ДП "Антонов" / фото bank.gov.ua

Екс-начальнику 615 Військового представництва Міністерства оборони повідомлено про підозру в шахрайстві.

Про це повідомили у прес-службі військової прокуратури Центрального регіону України.

Читайте такожДБР розслідує підробку документів чиновниками Миколаївської облради

Відео дня

Зазначається, що 20 грудня колишньому начальнику 615 Військового представництва Міноборони повідомлено про нову підозру та зміну раніше повідомленої. Дії полковника кваліфікували за ч. 2 ст. 190, ч. 3 ст. 358, ч. 4 ст. 190, ч. 1 ст. 32, ч. 4 ст. 358, ч. 3 ст. 190, ч. 1 ст. 32, ч. 4 ст. 358 Кримінального кодексу України, серед яких заволодіння чужим майном шляхом зловживання довірою (шахрайство), вчинене повторно, у особливо великих розмірах та використання завідомо підробленого документу, вчинене повторно.

Слідством встановлено, що начальник 615 Військового представництва Міноборони у період з 2009 по 2017 рік шляхом зловживання довірою заволодів грошовими коштами ДП «Антонов» у сумі понад 4 мільйони гривень.

Зокрема, полковник переконав службових осіб держпідприємства у наявності підстав та законності укладання договорів підряду ДП «Антонов» з військовослужбовцями та працівниками військового представництва на науково-технічне супроводження сертифікаційних робіт та випробувань при розробці та модернізації зразків авіаційної техніки цивільного призначення. «Начальник отримав доступ до персональних даних своїх підлеглих для використання під час укладання договорів та отримання коштів у касі від їх імені. Готував також акти про нібито виконані роботи з підробленими підписами виконавців. Одержані за ними кошти привласнював та використовував на власні потреби», - йдеться у повідомленні.

Стороні захисту повідомлено про закінчення досудового розслідування та надано доступ до матеріалів.