этот материал доступен на русском

До Одеси йде контейнеровоз з Китаю: лікарі переведені в підвищену готовність

12:09, 13 лютого 2020
Суспільство
1477 0
REUTERS

Читайте такожВ Одеському порту через загрозу коронавірусу почали перевіряти екіпажі суден, які прибувають

27 січня контейнеровоз побував в одному з портів Шрі-Ланки, де з'ясувалося, що шість членів команди мають високу температуру, передає Думская.net.

29 січня компанія CMA CGM оголосила про те, що команда здорова: «Ми перебуваємо в постійному контакті з командою CMA CGM URAL. Всі необхідні заходи для забезпечення належного медичного спостереження були прийняті. Міжнародний радіомедичний центр (CIRM Roma) підтвердив, що весь екіпаж здоровий». Після цього судно побувало в портах Єгипту, Лівії та Туреччини, а вчора в румунській Констанці. Проте одеська санітарно-карантинна служба одеського порту приведена в підвищену готовність. 13 лютого, судно повинно стати на 42-й причал порту.

Як розповів головний державний санітарний лікар на водному транспорті України Микола Голубятніков, капітан контейнеровоза за шість годин до прибуття в наш порт повинен вислати санітарний бюлетень, що підтверджує стан здоров'я своєї команди.

Згідно з наказом Міністерства охорони здоров'я від 24.01.2020 № 185, відразу після швартування на контейнеровозі буде проведено медичний огляд всіх членів екіпажу та інші профілактичні заходи. У разі виявлення хворого на судні негайно буде введено в дію оперативний план протиепідемічних заходів — хворого з підозрою на коронавірус відправлять до судового ізолятора або ізолятора порту з подальшою госпіталізацією на берегову госпітальну базу, а саме судно поставлять на карантин з проведенням відповідних медико-санітарних заходів.

Але першим на борт судна — ще в морі — підніметься наш одеський лоцман, який повинен візуально оцінити обстановку на контейнеровозі та прийняти рішення про подальші дії. У разі небезпеки у нього повинен бути комплект спецодягу і респіратор.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter