
«Наявність на транспортних засобах номерних знаків невизнаних державних утворень прирівнюється до відсутності номерних знаків», - йдеться у повідомленні. За таких обставин, поліція діятиме відповідно до закону.
Читайте такожВ Україні повноцінно працюють 489 відділень поліції - МВС
Також повідомляється, що раніше поліція звернулася по допомогу до МЗС України, оскільки необхідна була компетентна юридична оцінка міжнародно-правового статусу території Південної Осетії та Абхазії.
У відповіді на запит правоохоронців у зовнішньополітичному відомстві зазначили, що, «Україна не визнавала так звані „республіки“ незалежними або складовими інших держав, окрім Грузії».
Як повідомляв УНІАН, в Україні сьогодні почала свою роботу Національна поліція. Вже призначені на посади працівники чергових частин і слідчі, які виконують свої обов'язки у повному обсязі. У складі Головних управлінь поліції в областях та Києві повноцінно функціонують понад 700 відділів і відділень поліції.