Вівторок,
19 вересня 2017
Наші спільноти

Судді-хабарники повинні отримувати довічне ув'язнення - експерт

Статус судді, правоохоронця чи держслужбовця має розцінюватися як обтяжуюча вину обставина при скоєнні корупційного діяння, а хабарники повинні сидіти у в'язниці довічно і без права на амністію.

суд судья фемида / tut.by
Судді-хабарники мають підлягати негайному арешту / tut.by

Про це на прес-конференції в УНІАН заявив голова Комітету етики правосуддя суддя, Надзвичайний і Повноважний посол України, суддя Міжнародного кримінального трибуналу з колишньої Югославії, доктор юридичних наук, професор Володимир Василенко.

Він вважає, що судді-хабарники повинні нести набагато суворіше покарання за хабарництво, а їхній статус в даному випадку слід розцінювати як обтяжуючу обставину при скоєнні ними злочину.

Україна залишається найкорумпованішою країною в Європі – експерт

«В кримінальному законодавстві передбачити, що статус державного чиновника, судді, прокурора, офіцера правоохоронних органів є обтяжуючою вину обставиною в разі скоєння ним корупційного діяння. Ця обставина тягне за собою пожиттєве ув'язнення і конфіскацію всього майна хабарника та його родичів, адже переписують майно на родичів. Також потрібно заборонити звільнення таких людей під заставу», - наголосив професор.

Василенко переконаний, що судді-хабарники мають підлягати негайному арешту, а у випадку винесення обвинувального вироку такі злочинці мають відбувати покарання у виправних установах особливого режиму і не мати право на амністію.

«І тоді все стане на свої місця. А до того всі розмови про боротьбу з корупцією залишаться лише розмовами», - підкреслив він.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку