Четвер,
21 вересня 2017
Наші спільноти

Всі абітурієнти цього року будуть подавати документи на вступ до ВНЗ через Інтернет

Цього року всі абітурієнти подаватимуть документи на вступ до вишів через Інтернет, що дозволить уникнути черг у приймальних комісіях.

ЗНО / УНІАН
Абітурієнти можуть подавати до 15 заяв / УНІАН

Як повідомили УНІАН у Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабміну, про це міністр освіти і науки Лілія Гриневич сказала під час засідання Кабінету міністрів, інформуючи про особливості проведення вступної кампанії у 2016 році.

Гриневич зазначила, що вступники матимуть можливість подавати до 15 заяв на вступ без обмеження кількості навчальних закладів. Таким чином абітурієнти зможуть більше концентруватися на конкретній спеціальності при вступі.

Також скасовано позаконкурсний вступ до вищих навчальних закладів, натомість уведено систему вступу за квотами для осіб, які мають захворювання, що перешкоджають проходженню ЗНО, дітей-сиріт та учасників бойових дій.

В Україні стартувало зовнішнє незалежне оцінювання

Міністр звернула увагу, що у даний час триває тестування системи, яка виконує розподіл державного замовлення з урахуванням пріоритетності вступників з високими балами безпосередньо у електронній базі.

Гриневич зазначила, що декілька останніх років програмне забезпечення Єдиної державної електронної бази з питань освіти (ЄДЕБО) фактично розроблялось і знаходилось у власності приватної фірми.

«Ми переконані, що програмне забезпечення державної бази, яка містить всі дані наших випускників, студентів і викладачів, має супроводжуватись виключно на державному рівні», - наголосила міністр.

За її словами, у держбюджеті передбачені кошти на викуп програмного забезпечення у приватних власників.

Гриневич зазначила, що було проведено роботу з експертної оцінки вартості ЄДЕБО, а також правовій оцінці договору щодо викупу технічного забезпечення бази.

У Києві обіцяють не скорочувати шкільні канікули через карантин

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман підтримав позицію міністра освіти і науки та доручив Міністерству юстиції України спільно з МОН якнайшвидше опрацювати питання викупу програмного забезпечення ЄДЕБО.

Як повідомляв УНІАН, за даними МОН, цього року школи закінчують понад 200 тис. випускників.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку