Вівторок,
19 вересня 2017
Наші спільноти

Нацрада зробила попередження 23 провайдерам за ретрансляцію заборонених російських телеканалів

Національна рада з питань телебачення і радіомовлення зробила попередження 23 вітчизняним провайдерам за ретрансляцію заборонених на території України російських телеканалів

Ілюстрація REUTERS
Ілюстрація REUTERS

Про це повідомив член регулятора Сергій Костинський на своїй сторінці в мережі Facebook.

«Нацрада не тільки обмежує ретрансляцію російських супутникових телеканалів, які порушують норми Європейської конвенції про транскордонне телебачення і норми українського законодавства, а й здійснює моніторинг діяльності провайдерів програмної послуги (мережі кабельного телебачення), що ретранслює супутникові канали», - написав він.

Згідно з повідомленням, найбільшу кількість зауважень регулятор зробив провайдерам Івано-Франківської (5 попереджень) і Донецької (3) областей.

«Завдяки ефективній роботі представників Нацради в цих регіонах ситуація перебуває під контролем», - додав Костинський.

Також він розмістив інфографіку, за даними якої регулятор оштрафував двох провайдерів в Івано-Франківській області та одного - у Донецькій. У справі одного донецького провайдера Нацрада подала позов до суду з пропозицією анулювати його ліцензію.

Івано-Франківська область виявилася лідером за порушеннями / nrada.gov.ua
Івано-Франківська область виявилася лідером за порушеннями / nrada.gov.ua

Як повідомляв УНІАН, за словами Костинського, право на мовлення в Україні мають всього 6 російських телеканалів, серед яких «Дощ», «ТОПШОП ТВ», «Теле 9», «Зоопарк», «Єврокіно» і «Мисливець і рибалка HD».

Рада дозволила штрафувати ТРК за заклики до війни і насильницького захоплення влади

За останні два роки регулятор виключив з переліку іноземних програм, дозволених для ретрансляції на території України, 76 російських телеканалів. У зв'язку зі скороченням їхньої кількості українські провайдери почали змінювати наповнення своїх пакетів телепрограм, активно додаючи нові українські та європейські телеканали.

У 2016 році в українській супутникової мережі з'явилося 13 нових вітчизняних телеканалів. Зокрема, канали «Репетитор ТБ», «Історія Ем», «Стар Сінема», «Новий Християнський», «Суспільне телебачення», «Болт», «Наука», «Терра», «Фауна», «Квартал ТV» та інші.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку