У Житомирській ОДА приймають заявки на участь в обласному щорічному конкурсі "Краща книга року"

13:29, 25 вересня 2017
Суспільство
36 0

Заявки від авторів та видавництв приймаються до 1 жовтня 2017 року. До заявки обов’язково додається 3 екземпляри видань.

фото ReadRate

У Житомирській облдержадміністрації приймають заявки на участь в обласному щорічному конкурсі «Краща книга року». Про це УНІАН повідомили у прес-службі Житомирської облдержадміністрації.

Заявки від авторів та видавництв приймаються до 1 жовтня 2017 року. До заявки обов’язково додається 3 екземпляри видань.

Конкурс проводиться за такими номінаціями:

·         «Мій край» (наукові та науково-популярні дослідження, пізнавальна та навчальна література (крім підручників), довідкові та енциклопедичні видання з історії краю); 

·         «Особистість і доба» (біографічні дослідження, присвячені видатним діячам науки і культури); 

·         «З глибини знань» (навчальні посібники, довідники, енциклопедичні та науково-пізнавальні видання, словники);

·         «Поезія року» (поетичні збірки авторів Житомирської області, що дістали громадське визнання та високу оцінку літературної критики);

·         «Проза року» (романи, повісті, збірки оповідань, новел, есе житомирських авторів, які отримали громадське визнання та високу оцінку фахівців і критиків); 

·         «Світ дитинства» (різножанрові ілюстровані видання для дітей дошкільного віку, школярів та підлітків); 

·         «Кращий літературний дебют» (прозові та поетичні твори місцевих авторів);

·         «Мистецтво друку» (книги, надруковані на вітчизняній поліграфічній базі і випущені на високому поліграфічному рівні);

·         «Гран-прі» (унікальне, фундаментальне видання універсальної тематики, яке стало подією у вітчизняному книговиданні).

Читайте такожКнижкове свято: у Львові стартував Форум видавців

До участі приймаються видання, які вийшли друком протягом року, що передує даті проведення конкурсу.

Детальніше про умови конкурсу можна дізнатися на сайті Житомирської облдержадміністрації.

Телефон для довідок ( 0412) 47-46-49, 096-819-98-33, Ярослава Гонзур.

Конкурсні роботи приймаються в управлінні інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації, що знаходиться за адресою: м. Житомир, майдан С. П. Корольова, 1, кім. 231.

Торік відзначення переможців цього конкурсу провели на відкритому просторі, без мікрофонів,  із виставкою видань, презентацією книг переможців, короткою церемонією нагородження та куштуванням   " книжкового торту" та спільним фото учасників.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter