П'ятниця,
18 серпня 2017
Наші спільноти

Міносвіти рекомендує ВУЗам Донбасу призупинити навчання

Міністерство освіти і науки (МОН) рекомендує вищим учбовим закладам (ВУЗ) на Донбасі призупинити навчальний процес, а державні іспити у випускників приймати дистанційно.

Выпускники ВУЗов будут сдавать экзамены дистанционно  / фото УНИАН
Випускники будуть здавати іспити дистанційно / фото УНІАН  

Як пояснила перший заступник міністра освіти Інна Совсун, у випадку зі студентами на Донбасі ситуація наступна: міністерство постійно зв'язується з ВУЗами, і тепер в письмовому порядку рекомендувало їм призупинити навчання, або перевести на дистанційну форму, щоб не піддавати студентів і педагогів небезпеці.

МОН перенесла ЗНО у Донецькій і Луганській областях

Інна Совсун також зазначила, що МОН отримало лише 2 звернення від студентів з Донбасу по переведенню їх на навчання в інші області.

«У зв'язку з воєнними діями, ми розуміємо, що навчальний процес на Донбасі нормально проводити неможливо, тому МОН рекомендував такий порядок: студентам невипускних курсів перенести сесію на вересень, а студентам випускних курсів здавати державні іспити в дистанційному, електронному форматі, щоб не було необхідності приходити до ВУЗу, який несподівано може бути захоплений або обстріляний», - підкреслила Інна Совсун.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку