
За півтори години 31 липня понад 150 мирних мешканців вже встигли виїхати «зеленим коридором», який організували сили та підрозділи частин АТО, з окупованих терористами міст на сході України.
Про це повідомляє прес-центр АТО на своїй сторінці у Facebook.
"Люди не бажають жити на територіях, де відсутній закон і порядок. Де терористи вчиняють свої вакханалії, займаються гвалтуваннями, грабежництвом і мародерством", - зазначається у повідомленні.
Читайте такожДля виїзду мирних жителів з Луганська організували гуманітарний коридор
"Біженці сповіщають про те, що окупанти роблять все можливе, аби не допустити виїзду людей. Змушуючи громадян бути живим щитом, чи рабами на примусових роботах з обладнання пунктів оборони бойовиків вони беруть у заручники жінок і дітей, та погрожують у разі непокори розстріляти їх", - наголошують у прес-центрі АТО.
Зокрема, на блокпостах бойовики не пропускають автомобілі з людьми, що бажають виїхати в бік українських військ. Також у біженців забираються майно, документи та гроші.