Дубінський заявив про фальсифікацію матеріалів службового розслідування за фактом його побиття / фото УНІАН

Народний депутат України Олександр Дубінський заявив, що його побиття в Лук'янівському СІЗО було організоване адміністрацією СІЗО за погодженням з Мін'юстом.

Нардеп зазначив, що матеріали службового розслідування за цим фактом були сфальсифіковані.

"Коротко нагадаю фабулу: дві ночі поспіль, за вказівкою адміністрації СІЗО, мене переводили з одиночної камери до прес-хати з кримінальниками, де били, а на ранок повертали знову в одиночку. Побої зафіксовані омбудсменом, а зламані ребра – рентгеном і лікарями. Однак, Мін'юст робить вигляд, що цих побоїв і документів не існує, бо кримінальники, які сидять в прес-хатах, заперечують, що мене били", - йдеться в повідомленні на сторінці Дубінського в телеграм.

Відео дня

За його словами, офіційно причину нічних переводів пов'язали з "проривом" труб, хоча чергові співробітники СІЗО потоп заперечують.

"Всі чергові співробітники СІЗО (4 інспектори) у своїх свідченнях заявили, що ніякого прориву не було, більше того, коли мене виселили з одиночки і потягли в прес-хату, на моє місце (в камеру, де був нібито потоп) заселили іншого арештанта", - розповів народний депутат.