Кримчанин Олег Приходько не може отримати свої ліки / Фото Радіо Свобода

Проукраїнський активіст з Криму Олег Приходько не може отримати посилку з медикаментами в російському СІЗО вже більше двох тижнів.

Про це в коментарі виданню Крим.Реалія розповів адвокат Назим Шейхмамбетов.

Читайте такожРодині заарештованого кримчанина Приходько відмовили в побаченні

Дана проблема була вже раніше, родичі відправляли посилку з ліками, там теж була заминка кілька днів. Ми направили ряд звернень, тоді дуже швидко відреагували і передали ліки і посилку, –зазначив адвокат.

За словами Шейхмамбетова, Приходько має ряд хронічних захворювань, і утримання в СІЗО погіршило стан здоров'я кримчанина.

Його сім'я дуже пильно стежить за його станом здоров'я і регулярно відправляє йому ліки, які він на регулярній основі приймає. В кінці серпня йому вкотре відправили посилку, але йому її не передають, при цьому нічого не пояснюють. Згідно з поштовим ідентифікатором, ми відстежили, що дана посилка була відвантажена в СІЗО ще п'ятого вересня, і станом на 17 вересня посилка Олегу Аркадійовичу передана не була. Хоча за законом посилку повинні передавати на наступний день, –розповів Назим Шейхмамбетов.

Представники СІЗО поки не прокоментували таку тривалу затримку в передачі посилки Приходько.

За що затримали Олега Приходька в анексованому Криму

Олега Приходька затримали 10 жовтня 2019 року. Російська ФСБ звинуватила його в підготовці до терористичного акту і незаконному виготовленні вибухових речовин. Утримується в спецблоці СІЗО Сімферополя.

8 лютого 2019 року співробітники кримського главку ФСБ провели обшук у Приходька. Силовики вилучили у нього українську символіку, прапори партії "Свобода", червоно-чорні прапори, портрет Степана Бандери, техніку та домашні CD-диски. Після обшуку Приходько відвезли до Сімферополя, де допитували, розпитуючи про його діяльність і зв'язки на материковій частині України.

Прокуратура Автономної Республіки Крим розпочала кримінальне провадження за ч.1 ст. 146 КК України про незаконне позбавлення волі людини.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram