Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з мером Парижа Анн Ідальго, яка відвідала українську столицю. Київ підписав зі столицею Франції Угоду про дружбу і співробітництво.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

"Радий вітати членів делегації та висловити вдячність меру Парижа пані Анн Ідальго за її сміливість здійснити візит підтримки до столиці України у воєнний час. Київ вдячний мерії Парижа за всю надану гуманітарну допомогу, як у Франції – українцям, які вимушено стали переселенцями, так і за допомогу Україні та столиці", – сказав Віталій Кличко під час  зустрічі.

Мер Києва нагадав, що 22 березня 2022 року міська рада Парижу одностайно проголосувала за надання місту Києву статусу почесного громадянства. Цією відзнакою, яка вперше присуджена Парижем, і яку отримав Київ, Париж підтвердив підтримку та дружбу з українською столицею, яка сьогодні обороняється і виборює свою свободу.

"Столиця Франції Париж є важливим партнером для Києва. І столиця України прагне розвивати ефективні економічні відносини, реалізовувати спільні взаємовигідні проекти у різних сферах життєдіяльності міст. Зокрема, це стосується містобудування та транспорту; новітніх технологій; водопостачання; утилізації відходів; охорони здоров’я; освіти та культури. Та інших напрямів співпраці, що сприятимуть відбудові Києва та його зміцненню. І це важливо, що ми підписували Угоду про встановлення дружніх відносин між нашими містами – Києвом та Парижем", – підсумував Кличко.