Наталія Семейкіна - викладачка харківського вишу потрапила у скандал через висловлювання про Путіна / колаж – twitter.com/smetanatborschu

Викладачка Харківської державної академії культури Наталія Сємєйкіна опублікувала в мережі низку антиукраїнських тез, чим спровокувала скандал.

Запекла дискусія виникла під дописом про війну місцевої волонтерки Ребеки Беки у Facebook.

Читайте такожУ Миколаєві чоловік образився на трамвай і біг з ним наввипередки (відео)

Бека поширила повідомлення журналіста Олександра Михельсона про те, як Путін лізе до України та «захищає» права російськомовних на Донбасі. У коментарях з’явилася Сємєйкіна та почала висловлювати своє ставлення до написаного.

newsroom.kh.ua

«Випендрьож і більше нічого. А куди лізуть не російськомовні?», – заявила викладачка. Їй у відповідь уточнили, що мова про Путіна, але Сємєйкіна продовжила: «Полізли на Донбас Турчинов і вся банда. У мене там повно студентів, які пишуть правду. Добре, що є Путін, може всіх не доб’ють».

newsroom.kh.ua

Свої коментарі жінка після розголосу видалила, але місцевим ЗМІ вдалося їх заскрінити.

Вказується, що сама Сємєйкіна поширює кремлівську пропаганду на сторінці у соцмережі, а також новини з «ДНР», прямо цитуючи слова ватажків із заборонених на території України ворожих сайтів типу «Русская весна».

newsroom.kh.ua

Згідно з інформацією на сайті академії, кандидат філологічних наук Наталія Сємєйкіна викладає студентам світову літературу. Член Української та Російської спільноти англістів.

Вас також можуть зацікавити новини

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram