Олег Блохін здобув першу перемогу в чемпіонаті Росії. З нищівним рахунком 3:0 в Нальчику Москва обіграла традиційно сильний удома Спартак, повідомляє Football.ua.

Городяни вирішили не відкладати забиті м`ячі далеко в кошик і узялися за справу вже в першому таймі. На 21-ій хвилині рахунок був відкритий. Годунка збили в штрафній господарів, а Адамов, що повністю одужав після травми, реалізував вирок ударом з одинадцятиметрової позначки.

Через три хвилини рахунок був подвоєний. Той же Адамов зробив дубль, першим встигнувши на добивання м`яча після удару Бистрова і сейва Хоміча. Ще в кінці першого тайму рахунок міг стати 3:0, але Калешин, обігравши Ятченкі, не зумів переграти кіпера спартаківців.

Проте, Москва зуміла довести рахунок до розгромного. М`яч після удару Годунка зі штрафного зачепив когось зі стінки і залетів у ворота повз кіпера Спартака.

Вітаємо Олега Блохіна з першою перемогою на посаді тренера Москви.