Маскаєв погодився битися з Кличком

14:15, 24 серпня 2006
Спорт
828 0

Єдина проблема - строки

Російський боксер-важкоатлет Олег Маскаєв, який 12 серпня став чемпіоном світу за версією Всесвітньої боксерської ради (WBC), погодився провести об`єднувальний бій з володарем поясу IBF (Міжнародна федерація боксу) Володимиром Кличком. Росіянин вважає, що сторонам треба лише домовитися про терміни поєдинку.

В інтерв`ю північноамериканському каналу ESPN Маскаєв заявив, що не має принципових заперечень проти зустрічі з Кличком. "Мені б хотілося провести цей бій, єдина проблема - строки. Мені потрібен якийсь час, щоб відновитися, - зазначив спортсмен. - Щодо іншого - жодних питань".

12 серпня Маскаєв вийшов на чемпіонський бій з Хасимом Рахманом з незалікованою травмою спини, а в ході поєдинку пошкодив великий палець і лікоть лівої руки. В той же час Володимир Кличко, штаб якого власне і запропонував Маскаєву провести об`єднувальний поєдинок, не має наміру переносити захист свого титулу з 11 листопада на пізніший термін.

Головним кандидатом на бій з українцем є Шеннон Бріггз, який затверджує, що у нього на руках є підписаний обома сторонами контракт. На офіційному сайті Кличків "найбільш вірогідним" суперником молодшого з братів називається саме американський боксер.

В той же час менеджери Маскаєва і Кличка вже обговорювали фінансові деталі операції. Як розповів представник росіянина Деннис Раппапорт, український спортсмен і його штаб погодилися розділити гонорар поєдинку рівно навпіл, хоча спочатку вони претендували на весь прибуток від продажу прав на телетрансляцію до Німеччини.

Лента.ру

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter