Сліпий гірськолижник встановив рекорд швидкості

17:42, 20 листопада 2006
Спорт
650 0

Кевін Олдертон їхав у шоломі з радіозв`язком

Англійський спортсмен Кевін Олдертон побив рекорд швидкості для сліпих гірськолижників, на схилах французького курорту Ліз Арк розігнавшись до 168 кілометрів на годину, передає Ananova.

35-річний спортсмен заявив, що велика частина заслуги в цьому досягненні належить його подрузі Сьюзен і його тренерові Норману Кларку.

"Останні три місяці я провів у постійних тренуваннях, які полягали в тому, що я надягав своє спорядження і займав положення, в якому мав спускатися зі схилу. Сьюзен фотографувала мене, надсилала фотографії тренерові, який живе в Шотландії, а він коригував мої рухи", - розповів Олдертон.

За словами спортсмена, під час спуску він їхав у спеціальному шоломі із системою радіозв`язку, завдяки чому його гід міг направляти Олдертона в той чи інший бік, якщо він відхилявся від курсу. Спортсмен заявив, що встановлення нового рекорду дало йому можливість відчути впевненість в тому, що він може жити повноцінним життям.

Кевін Олдертон втратив зір кілька років тому, намагаючись захистити жінку, на яку неподалік його будинку в Північному Лондоні напали хулігани. У квітні цього року Олдертон промчав в Ліз Арк із швидкістю 162 кілометра на годину.

Варто зазначити, що абсолютний рекорд швидкості серед гірськолижників належить французові Філіппу Гуатшелю, який розігнався до 250,7 кілометрів на годину.

Лента.ру

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter